אורתודונטיה ברחובות


גרים ברחובות וזקוקים לטיפולים ליישור שיניים? יש לנו פתרון בשבילכם!

כיום ישנן שיטות רבות לביצוע יישור שיניים והטיפולים האורתודונטיים השתפרו בצורה משמעותית בשנים האחרונות. אם אתם זקוקים לטיפולי אורתודונטיה ברחובות, מרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל היא הכתובת הקבועה שלכם. במרפאה ניתן לבצע את הטיפולים ליישור שיניים המתקדמים ביותר המאפשרים לכם גמישות בתהליך הטיפול, התאמה מדוייקת למצב השיניים שלכם וגמישות במחיר.

אילו סוגי טיפולים ליישור שיניים קיימים ומה מומלץ?

כיום ישנם 4 סוגים של טיפולים באורתודונטיה במטרה להגיע לשיניים ישרות בטווח זמן המהיר ביותר. בין הסוגים ניתן למצוא את יישור השיניים הקלאסי בשימוש קוביות וסמכים ליישור השיניים, התקנת גשר פנימי בשיניים (יישור שיניים לינגואלי), יישור שיניים בשילוב שתלים דנטליים (כאשר יש חוסר בשיניים) ויישור שיניים באמצעות סטים שקופים או סמכים שקופים. למעשה, לכל סוג טיפול יש את היתרונות והחסרונות שלו. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל מאפשרים לכם לבחור את הטיפול המתאים ביותר לכם ולכן ממליצים לבצע בדיקת אבחון אצלנו למצב השיניים על מנת לקבל החלטה מושכלת.

כמה עולה טיפול מתקדם ליישור שיניים עקומות?

המחיר לטיפול ליישור שיניים תלוי קודם כל במצב השיניים שלכם ובאיזור בשיניים בו נדרש לבצע יישור. בנוסף לכך, התמחור גם משתנה בהתאם לסוג הטיפול האורתודונטי שבחרתם. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל מאפשרים לכם גמישות במחיר על ידי מספר אופציות לבחירה לטיפולים ליישור שיניים כאשר אנחנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר בתחום האורותודונטיה על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות ביותר למצב השיניים שלכם.

קביעת ביקור אצל רופא אורתודונט מומחה לבדיקת אבחון

מעוניינים לקבוע תור לבדיקת אבחון לשיניים שלכם? רוצים להתחיל בטיפול ליישור שיניים מתקדם? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולתאם תור לבדיקת אבחון עם הצוות המקצועי שלנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל. אנחנו נשמח להתאים לכם את הטיפול ליישור שיניים על פי מצב השיניים ועל פי התקציב שלכם.

אורתודונטיה ברחובות במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל

לפרטים נוספים על טיפולים מתקדמים לאורתודונטיה ברחובות, התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ותוכלו להצטרף למאות הלקוחות המרוצים שלנו שכבר החליטו ליישר את השיניים שלהם במרפאה המתקדמת ביותר.


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments