אסתטיקה דנטלית


אילו טיפולים אסתטיים לשיניים מומלצים היום ולמי הם מתאימים?

אסתטיקה דנטלית הינה תחום צומח ומתפתח ב-3 העשורים האחרונים והוא מביא איתו שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם שימוש בחומרי גלם ייחודיים אשר פותחו במיוחד עבור התחום הספציפי הזה. אם בעבר, הדגש של רפואת השיניים הייתה טיפול ושיקום הפה, היום ישנה תפיסה חדשה התומכת בטיפולי שיניים אסתטיים המשלבים טיפול רפואי עם טיפולים אסתטיים לשיפור מראה השיניים וחלל הפה. חיוך יפה כיום זה כבר לא קלישאה, כל אחד יכול להגיע לזה גם בגילאים מבוגרים מאוד. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל דוגלים בשיפור מראה חלל הפה עם טיפולים אסתטיים המותאמים ספציפית למטופל ולוקחים בשיקול את מצב הפה והחניכיים.

חיוך מושלם עם השתלות שיניים בטכנולוגיה מתקדמת

על מנת שתוכלו לחזור לחייך עם חיוך מושלם, לבן ויפה, אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל נלווה אתכם בכל התהליך הטיפולי והאסתטי עד להגעה לתוצאה המושלמת מבחינתכם. באמצעות השתלות דנטליות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, אנחנו נוכל לשקם את הפה שלכם בצורה מושלמת ולהביא לכך שתוכלו לאכול טוב יותר, גם מאכלים קשים, ותהנו מחיוך לבן עם שיניים יפות וחדשות. הצוות שלנו במרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל מתמחה בטיפולים להשתלות דנטליות והוא יכול להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר בהתאם למצב הפה והלסת שלכם.

למי מתאימים טיפולים אסתטיים לשיניים?

הטיפולים האסתטיים לשיניים מתאימים לטווח גילאים רחב ומותאמים למצב הבריאותי של המטופל. לפני כל טיפול אסתטי לשיניים, ד”ר בועז ויזל מבצע בדיקה מקיפה של ההיסטוריה הרפואית שלכם ומתאים את הטיפול על פי המצב הרפואי ומצב השיניים והחניכיים שלכם. באמצעות בדיקת האבחון שלנו במרפאה, נוכל להתאים לכם את הטיפול האסתטי הטוב ביותר עבורכם.

קביעת תור לטיפולים אסתטיים במרפאת שיניים מקצועית

מעוניינים לקבוע תור למרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל? רוצים להכיר את הטיפולים האסתטיים המתקדמים שלנו? זה הזמן ליצור קשר עם צוות המרפאה ולקבוע תור לבדיקת אבחון מקצועית.

טיפולי אסתטיקה דנטלית במרפאת השיניים ד”ר בועז ויזל

ליצירת קשר עם מרפאת השיניים של ד”ר בועז ויזל לאסתטיקה דנטלית, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר וצוות המרפאה יתאם עבורכם יום ושעה לביצוע הבדיקה.


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments