יישור שיניים לינגואלי


יישור שיניים לינגואלי זה יישור שיניים פנימי. מדובר באחת הטכניקות המקובלות לביצוע יישור שיניים כאשר המטרה היא לחסוך מהמטופל את המבוכה של חיוך המעוטר בקוביות מתכת. אז אם מדובר בילדים או בני נוער, זה לא ממש מביך. בגיל זה הדבר מקובל מאוד ואפשר לומר שזה אפילו חמוד. אך אם החלטתם ליישר את השיניים בגיל בוגר, כאן יש לכם את האפשרות לעשות את זה בדיסקרטיות בלי שאף אחד יראה ויידע.

יישור שיניים לינגואלי – יתרונות מול חסרונות

יישור שיניים לינגואלי הינו טיפול מועדף בעיקר בגלל שמדובר בטכניקה שאינה נראית לעין. אך מי שבוחר בטיפול כזה נהנה מעוד יתרונות השמורות דווקא לטכניקה הזו של יישור שיניים לינגואלי.

אך לצד היתרונות, כמו בכל דבר טוב יש גם חסרונות. אז נמנה להלן את היתרונות מול החסרונות כדי להקל עליכם לקבל את ההחלטה הכי מתאימה עבורכם.

יישור שיניים לינגואלי – למה זה טוב?

  • הסמכים הלינגואליים אינם נראים לעין כי הם מחוברים לצד הפנימי של השן. מתאים מאוד במקרים של יישור שיניים למבוגרים.
  • ההתאמה של הסמכים לשן היא מדויקת והיא נעשית בהתאמה אישית מלאה. ממש כמו חליפת חייט הנתפרת במיוחד למידותיו של הלקוח.
  • אין פגיעה בשכבה החיצונית של השיניים כפי שקורה בסמכים המקובלים המודבקים או נצרבים על גבי השיניים. שם נוצרת עששת ולעיתים גם נגעים לא רצויים.

יישור שיניים לינגואלי – יש גם חסרונות?

אז כן. יש גם חסרונות.

  • קשיי הסתגלות. היות והסמכים הם גדולים יחסית והם נמצאים בצד הפנימי של השיניים, קשה לעיתים להתרגל אליהם. הם עשויים להפריע בתחילה בדיבור ובאכילה אך הבשורה הטובה היא שמתרגלים אליהם די מהר עד שהם הופכים להיות כמעט בלתי מורגשים.
  • מחיר – היות וזו לא הטכניקה הרגילה, מדובר בסיפור שהעלויות שלו גבוהות יותר. זהו תהליך שדורש ליווי צמוד יותר מצד האורתודנט שאמור לדאוג לתוצאות מדויקות ואסתטיות בצורת טיפול שהיא נחשבת למורכבת ומסובכת יותר.

יישור שיניים ברחובות – ד”ר ויזל עם כל הפתרונות

מתעניינים בנושא של יישור שיניים למבוגרים ? רוצים ללכת על יישור שיניים פנימי ?

במרפאה שלנו תוכלו לקבל את כל האפשרויות כמו גם את כל טיפולי השיניים תחת מטרייה מקצועית אחת.

יישור שיניים ברחובות, יישור שיניים פנימי או חיצוני – רק במרפאה של ד”ר ויזל!

 


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments