ציפוי שיניים בחרסינה


מי לא חולם על חיוך לבן, אחיד ונוצץ עם שני טורי שיניים טבעיות ומדהימות? הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת היום הרבה יותר בתחום הזה של בריאות הפה. כבר לא מתמקדים היום רק ברפואת שיניים וטיפולים בריאותיים. נעשים היום הרבה טיפולים אסתטיים המעניקים לשיניים מראה אחיד, לבן והרבה יותר נעים לעין.

המקובל והמוכר ביותר זה ציפוי שיניים בחרסינה.

מה זה ציפוי שיניים בחרסינה ?

אז איך בעצם עושים את זה? מדובר בקליפות חרסינה דקיקות שהן בעובי של לא יותר מחצי מ”מ. החרסינה הזו מודבקת אל כל שן בנפרד. באופן הזה אפשר גם לתקן שיניים שבורות, לצמצם רווחים וכמובן להעניק לכל השיניים גוון אחיד. אך כדי שהתוצאה אכן תהיה מושלמת, יש להסיר מקדמת השן שכבת אמייל בעובי של חצי מ”מ עד מ”מ אחד. כך התוצאה בסופו של דבר תוכל להיות הכי טבעית והכי יפה.

ציפוי שיניים בחרסינה יכול להוות פתרון ליישור שיניים מהיר?


אם אמרנו כי ציפוי שיניים בחרסינה עשוי לפתור בעיות של שיניים עקומות, שואלים רבים, האם אפשר לבצע ציפוי שיניים בחרסינה במקום לבצע יישור שיניים?

אז כאן התשובה לא יכולה להיות חד משמעית של כן או לא. הדבר תלוי מאוד הן במצב הפה והן בגיל. השיטה המסורתית של הזזת השיניים היא השיטה היעילה שהוכיחה את עצמה יותר מכל בעיקר בקרב ילדים. על כן, אם מדובר בגילאים הצעירים, וודאי שנמליץ לסדר את הפה באמצעים הרגילים. אך אם מדובר באדם בוגר שהשניים שלו גם כך כבר לא לבנות, הוא רוצה לצפות אותן בכל מקרה עם ציפוי חרסינה לשיניים, אזי על הדרך אפשר יהיה גם ליישר את השיניים העקומות. כך הוא ייהנה מפתרון מהיר מאוד שיחדש את כל המראה שלו יחד עם הביטחון העצמי.

האם ציפוי שיניים מתאים לכולם?

למעשה הטיפול של ציפוי שיניים בחרסינה אינו מומלץ לפני גיל 18. אך באופן כללי הוא בהחלט מתאים לכל אחד וכל אדם שלא מרוצה מהחיוך שלו, כמו אדם שרוצה לצמצם רווחים בין השיניים, רוצה לכסות על כתמים שיש לו בשיניים, חפץ לתקן שיניים שבורות או לכסות על שיניים קטנות או גדולות מידי, יכול בהחלט ליהנות מהפתרון של ציפוי חרסינה לשיניים.

למידע נוסף על ציפוי שיניים, צרו קשר ותיהנו גם אתם מחיוך חדש וזוהר.

 


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments