שיקום הפה


כשאנו מתבוננים באדם הניצב מולנו, עינינו נמשכות מאליהן אל עיניו ואל פיו. את צבע העיניים אין ביכולתנו לשנות… אבל את מראה השיניים ותבנית הפה – בהחלט כן, ואין כל סיבה שלא נטפל בשיניים שלנו, אם יש צורך בכך.

מטרת שיקום הפה היא להחזיר את השיניים והפה לרמת התפקוד והאסתטיקה הראשוניים, תוך הפעלת מערך טיפולים רב תחומי, המטפל בכל ההיבטים הרלוונטיים, החל מן הטיפולים הפשוטים יחסית כגון סתימות, כתרים, טיפולי שורש, הלבנת שיניים וכדומה, ועד לטיפולים מורכבים של השתלות, השלמות חסר בשיניים, בעיות סגר מורכבות והפרעות בתפקוד הלסת.

מערך שיקום הפה כולל אבחון ותכנון אופי הטיפול, על מנת להגיע לתוצאות האופטימליות, הן מן הבחינה התפקודית והן מן הבחינה האסתטית. בתהליך לוקחים חלק רופאי שיניים, מומחים לשיקום הפה, מעבדות שיניים, אורתודונטים וכדומה, כאשר נקבעת תוכנית, לצד הגדרת לוחות זמנים לכל שלבי המערך.

רפואת השיניים כוללת תחומי התמחות שונים כאשר אחד מהתחומים המרכזיים בתחום הוא נושא של שיקום הפה. שיקום הפה כולל בתוכו מספר טיפולי שיניים שונים אשר המשותף להם הוא ייעודם – שחזור השיניים המקוריות במטרה לאפשר למטופלים ליהנות מתפקוד טוב של השיניים ומפה אסתטי ויפה.

טיפולי שיקום הפה דורשים מקצועיות רבה וניסיון מצד רופא השיניים, מהסיבה הזאת, חשוב לבחור רופא בצורה מוקפדת וכדאי לוודא שמדובר ברופא שיניים המתמחה באופן פרטני בנושא של טיפולי שיקום הפה וברשותו הציוד המתקדם ביותר לבצע טיפולים אלו, כמו גם הידע המספק בכדי להתאים לכל מטופל את הטיפולים האיכותיים והמתאימים עבורו בצורה הטובה ביותר.

אם גם אתם תרים אחר רופא שיניים המתמחה בנושא של שיקום הפה – הגעתם למקום הנכון – מרפאת השיניים של ד”ר ויזל כוללת צוות מנוסה אשר מתמחה בטיפולי שיקום הפה מכל הסוגים.

המרפאה מצוידת בציוד הטכנולוגי החדיש והמתקדם ביותר וזאת במטרה להעניק לכל המטופלים את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר האפשרי.

טיפולי שיקום הפה

כאמור, שיקום הפה כולל טיפולים רבים ושונים ובין היתר – כתרים, השתלת שיניים, גשרים, טיפולי שורש, השלמת חסר שיניים, טיפול בבעיות סגר ועוד טיפולים רבים – חלק מהטיפולים נחשבים לטיפולים פשוטים יחסית וחלק אחר של הטיפולים נחשבים כמורכבים במיוחד לביצוע ודורשים מרופא השיניים מיומנות וניסיון אשר יאפשרו לו לבצע אותם בצורה הטובה ביותר – חשוב לציין, שגם מבחינת אורך הטיפול ישנם הבדלים משמעותיים בין הסוגים השונים, בעוד חלק מהטיפולים הם ארוכים ויכולים להתפרס על פני פגישות רבות לאורך חודשים, טיפולים אחרים ידרשו פגישה אחת בלבד.

רופא השיניים אשר מתמחה בביצוע הטיפולים השונים לשיקום הפה, ידע לאבחן את סוג הטיפול לו נזקק המטופל ולבצע את הטיפול בצורה האיכותית ביותר, תוך גרימת מינימום אי נוחות או כאב למטופל.

שיקום הפה ברחובות

אז לא משנה לאיזה מטיפולי שיקום הפה אתם זקוקים במרפאה של ד”ר ויזל, תוכלו לקבל את הטיפול האיכותי ביותר – שילוב של מיומנות, ידע, חדשנות ושירות שוזרים יחדיו את המתכון לטיפולי השיניים הטובים והאיכותיים ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר.

מרפאת השיניים שלנו ממוקמת בעיר רחובות והשירות במיוחד נוח ומתאים למי שמחפש שיקום הפה ברחובות, אך אנו כמובן משרתים באהבה לקוחות מכל הסביבה.


Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments